3094R-334JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094R-334JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3094R-334JS |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 41MA 29 OHM SMD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3094R-334JS | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 41MA 29 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 9657 pcs | Data papier | 3094(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | 3094R | ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 790kHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 2-SMD | Andere namen | 3094R-334JS TR 650 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 330µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.140" (3.56mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 3.1MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 330µH Unshielded Inductor 41mA 29 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 29 Ohm Max |
| Huidige score | 41mA | Current - Verzadiging | - |