Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094R-392JS
3094R-392JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094R-392JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094R-392JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 180MA 1.4 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 3094R-392JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 180MA 1.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8624 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094R ratings -
Q @ Freq 60 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094R-392JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.9µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 45MHz
gedetailleerde beschrijving 3.9µH Unshielded Inductor 180mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Huidige score 180mA Current - Verzadiging -