Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094R-391JS
3094R-391JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094R-391JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094R-391JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 700MA 100 MOHM
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094R-391JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 700MA 100 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8717 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094R ratings -
Q @ Freq 70 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094R-391JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 390nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 220MHz
gedetailleerde beschrijving 390nH Unshielded Inductor 700mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Huidige score 700mA Current - Verzadiging -