Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-274JS
4379-274JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-274JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-274JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6386 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-274JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270UH 78MA 8.1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6386 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 85 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-274JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 270µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 5.2MHz
gedetailleerde beschrijving 270µH Shielded Inductor 78mA 8.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8.1 Ohm Max
Huidige score 78mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4379-273JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 140MA 2.4 OHM SMD
  • Op voorraad:7155
  • Deel#:4379-274HS
  • fabrikanten:API Delevan