Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-331KS
4379-331KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-331KS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-331KS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 750MA 50 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10343 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-331KS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 750MA 50 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10343 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 93 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 4379-331KS TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 25MHz
Inductie 330nH Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 310MHz gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Inductor 750mA 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Huidige score 750mA