Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-332JS
4379-332JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-332JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-332JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8613 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-332JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3UH 330MA 460 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8613 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 100 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-332JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.3µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 80MHz
gedetailleerde beschrijving 3.3µH Shielded Inductor 330mA 460 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Huidige score 330mA Current - Verzadiging -