P1330-474J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1330-474J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | P1330-474J |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | P1330-474J | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 60418 pcs | Data papier | |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | P1330 | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | P1330-474J TR 500 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1kHz | Inductie | 470µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.145" (3.68mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 470µH Unshielded Inductor 161mA 6 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 6 Ohm Max |
| Huidige score | 161mA | Current - Verzadiging | 41mA |