P1330-474K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1330-474K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | P1330-474K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | P1330-474K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 470UH 161MA 6 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 69736 pcs | Data papier | |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | P1330 | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | DN3292TR P1330-474K TR 500 P1330474K |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite | Fabrikant Standaard Levertijd | 17 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Inductiefrequentie - test | 1kHz |
| Inductie | 470µH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | gedetailleerde beschrijving | 470µH Unshielded Inductor 161mA 6 Ohm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 6 Ohm Max | Huidige score | 161mA |
| Current - Verzadiging | 41mA |