Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P1330-563G
P1330-563G
P1330-563G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1330-563G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P1330-563G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 33049 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P1330-563G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 442MA 900 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 33049 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P1330 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P1330-563G TR 500
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 56µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.145" (3.68mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 56µH Unshielded Inductor 442mA 900 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Huidige score 442mA Current - Verzadiging 216mA