Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-273JS
P160-273JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-273JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-273JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10842 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-273JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10842 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-273JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Inductor 320mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Huidige score 320mA Current - Verzadiging 293mA