Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-274HS
P160-274HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-274HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-274HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270UH 107MA 10.8 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6277 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-274HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270UH 107MA 10.8 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6277 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-274HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 270µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 270µH Unshielded Inductor 107mA 10.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.8 Ohm Max
Huidige score 107mA Current - Verzadiging 93mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:P160-273KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD
  • Op voorraad:10626
  • Deel#:P160-273HS
  • fabrikanten:API Delevan