Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-331FS
P160-331FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-331FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-331FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3802 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-331FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3802 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-331FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max
Huidige score 1.929A Current - Verzadiging 2.636A
Gerelateerde producten
  • Deel#:P160-273GS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD