Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF10R-40SM
PTHF10R-40SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF10R-40SM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF10R-40SM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF10R-40SM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8762 pcs Data papier PTHF,M-SM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm) afscherming Shielded
Serie PTHFR-SM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PTHF10R-40SM BULK 100
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.400" (10.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 35MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Toroidal Inductor 4.84A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Huidige score 4.84A Current - Verzadiging 3.8A