Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF10R-59VM
PTHF10R-59VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF10R-59VM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF10R-59VM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF10R-59VM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5860 pcs Data papier PTHF_PTKM-VM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm) afscherming Shielded
Serie PTHFR-VM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF10R-59VM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 1.175" (29.84mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 10MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Huidige score 14.5A Current - Verzadiging 15A