Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF150-121H
PTHF150-121H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF150-121H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF150-121H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8748 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF150-121H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8748 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.850" Dia (21.59mm) afscherming Shielded
Serie PTHF ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF150-121H BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.400" (10.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.5MHz
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Huidige score 2.68A Current - Verzadiging 3.3A