Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF150-50H
PTHF150-50H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF150-50H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF150-50H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7009 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF150-50H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7009 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.625" Dia (15.87mm) afscherming Shielded
Serie PTHF ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF150-50H BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.300" (7.62mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2MHz
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Huidige score 2.33A Current - Verzadiging 1.2A