Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF75-121VM
PTHF75-121VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF75-121VM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF75-121VM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5069 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF75-121VM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5069 pcs Data papier PTHF_PTKM-VM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm) afscherming Shielded
Serie PTHF-VM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF75-121VM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 75µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.950" (24.13mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.5MHz
gedetailleerde beschrijving 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Huidige score 3.9A Current - Verzadiging 3.9A
Gerelateerde producten
  • Deel#:PTHF75-59
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
  • Op voorraad:9260
  • Deel#:PTHF750-59
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
  • Op voorraad:8603
  • Beschrijving:FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH