Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF75-59H
PTHF75-59H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF75-59H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF75-59H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6632 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF75-59H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6632 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.100" Dia (27.94mm) afscherming Shielded
Serie PTHF ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF75-59H BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 75µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.475" (12.06mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3MHz
gedetailleerde beschrijving 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Huidige score 5.9A Current - Verzadiging 6.7A
Gerelateerde producten
  • Deel#:PTHF75-50
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
  • Op voorraad:8621
  • Deel#:PTHF750-59
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
  • Op voorraad:8603