Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF75-894VM
PTHF75-894VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF75-894VM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF75-894VM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6185 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF75-894VM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6185 pcs Data papier PTHF_PTKM-VM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm) afscherming Shielded
Serie PTHF-VM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF75-894VM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 75µH
Hoogte - Zittend (Max) 1.400" (35.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.5MHz
gedetailleerde beschrijving 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Huidige score 8A Current - Verzadiging 8A