Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1210-121F
S1210-121F
S1210-121F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1210-121F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1210-121F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 44757 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1210-121F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 44757 pcs Data papier S1210(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) afscherming Shielded
Serie S1210 ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Andere namen S1210-121F 2000 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 350MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Shielded Inductor 1.062A 170 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Huidige score 1.062A Current - Verzadiging -