Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1210-122K
S1210-122K
S1210-122K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1210-122K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1210-122K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 72552 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1210-122K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 574MA 490 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 72552 pcs Data papier S1210(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) afscherming Shielded
Serie S1210 ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)