S1210-121K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1210-121K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | S1210-121K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | S1210-121K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 66926 pcs | Data papier | S1210(R) Series Datasheet |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | 1210 |
| Size / Dimension | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | S1210 | ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 1210 (3225 Metric) | Andere namen | DN1051TR S1210-121K TR 500 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Iron | Fabrikant Standaard Levertijd | 36 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Inductiefrequentie - test | 25MHz |
| Inductie | 120nH | Hoogte - Zittend (Max) | 0.101" (2.57mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 350MHz | gedetailleerde beschrijving | 120nH Shielded Inductor 1.062A 170 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 170 mOhm Max | Huidige score | 1.062A |