Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SPD62R-352M
SPD62R-352M
SPD62R-352M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD62R-352M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPD62R-352M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.5UH 2.5A 120 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPD62R-352M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.5UH 2.5A 120 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60330 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm) afscherming Shielded
Serie SPD62R ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SPD62R-352MDKR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 3.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 3.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Huidige score 2.5A Current - Verzadiging 2.5A