Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SPD73-103M
SPD73-103M
SPD73-103M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD73-103M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPD73-103M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.86A 67 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 29785 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPD73-103M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 1.86A 67 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 29785 pcs Data papier SPD73(R),74(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) afscherming Shielded
Serie SPD73 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SPD73-103M TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 10µH Hoogte - Zittend (Max) 0.154" (3.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.86A 67 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Huidige score 1.86A
Current - Verzadiging 1.86A