Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SPD62R-472M
SPD62R-472M
SPD62R-472M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD62R-472M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPD62R-472M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD
(in US Dollars)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPD62R-472M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 2A 150 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 63666 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm) afscherming Shielded