Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIH1040HC-R22N
SCIH1040HC-R22N
SCIH1040HC-R22N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIH1040HC-R22N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIH1040HC-R22N
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.22UH 60A 200KHZ
(in US Dollars)
800 pcs1600 pcs4000 pcs5600 pcs20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIH1040HC-R22N Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.22UH 60A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 175202 pcs Data papier SCIH1040HC Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm) afscherming Shielded
Serie SCIH1040HC ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1751-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 220nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 220nH Shielded Wirewound Inductor 35A 0.95 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.95 mOhm Max Huidige score 35A
Current - Verzadiging 60A