Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0412-R047
SCIHP0412-R047
SCIHP0412-R047
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0412-R047 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0412-R047
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ
(in US Dollars)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0412-R047 Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.047UH 32A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 110822 pcs Data papier SCIHP0412 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm) afscherming Shielded
Serie SCIHP0412 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1757-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 47nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 47nH Shielded Wirewound Inductor 13A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Huidige score 13A
Current - Verzadiging 32A