Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIH1040HC-R30M
SCIH1040HC-R30M
SCIH1040HC-R30M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIH1040HC-R30M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIH1040HC-R30M
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.30UH 50A 200KHZ
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIH1040HC-R30M Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.30UH 50A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 118316 pcs Data papier SCIH1040HC Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm) afscherming Shielded
Serie SCIH1040HC ratings -
Q @ Freq - Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 300nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 300nH Shielded Wirewound Inductor 31A 1.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 mOhm Max Huidige score 31A
Current - Verzadiging 50A