Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH124-100
SCRH124-100
SCRH124-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH124-100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH124-100
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 10UH 4.1A 28 MOHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH124-100 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 10UH 4.1A 28 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 144335 pcs Data papier SCRH124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie SCRH124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1429-2
SCRH124-100M
SCRH124100
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Inductor 4.1A 28 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Huidige score 4.1A Current - Verzadiging 4.5A