Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH124-181
SCRH124-181
SCRH124-181
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH124-181 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH124-181
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH124-181 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 128406 pcs Data papier SCRH124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie SCRH124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 180µH Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 180µH Shielded Inductor 1.05A 620 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max Huidige score 1.05A
Current - Verzadiging 850mA