Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH124-220
SCRH124-220
SCRH124-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH124-220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH124-220
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 22UH 3A 66 MOHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH124-220 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 22UH 3A 66 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 143390 pcs Data papier SCRH124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie SCRH124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1431-2
SCRH124-220M
SCRH124220
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Inductor 3A 66 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max
Huidige score 3A Current - Verzadiging 2.9A