Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDR1045-101K
SDR1045-101K
SDR1045-101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDR1045-101K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDR1045-101K
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.1A 540 MOHM
(in US Dollars)
700 pcs1400 pcs3500 pcs7000 pcs17500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SDR1045-101K Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.1A 540 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 195702 pcs Data papier SDR1045 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) afscherming Unshielded
Serie SDR1045 ratings -
Q @ Freq 14 @ 796kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SDR1045-101K-ND
SDR1045-101KTR
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.189" (4.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 9.7MHz
gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 540 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Huidige score 1.1A Current - Verzadiging 1.3A