Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDR1045-221K
SDR1045-221K
SDR1045-221K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDR1045-221K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDR1045-221K
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 220UH 720MA 1.15 OHM
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SDR1045-221K Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 220UH 720MA 1.15 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 127156 pcs Data papier SDR1045 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) afscherming Unshielded
Serie SDR1045 ratings -
Q @ Freq 15 @ 796kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 220µH Hoogte - Zittend (Max) 0.189" (4.80mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 6.4MHz gedetailleerde beschrijving 220µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 1.15 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max Huidige score 720mA
Current - Verzadiging 850mA