Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDR1045-151K
SDR1045-151K
SDR1045-151K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDR1045-151K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDR1045-151K
Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 150UH 850MA 700 MOHM
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SDR1045-151K Fabrikant Bourns, Inc.
Beschrijving FIXED IND 150UH 850MA 700 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 118222 pcs Data papier SDR1045 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) afscherming Unshielded
Serie SDR1045 ratings -
Q @ Freq 16 @ 796kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 150µH Hoogte - Zittend (Max) 0.189" (4.80mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 7.1MHz gedetailleerde beschrijving 150µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Huidige score 850mA
Current - Verzadiging 1.05A