Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Arrays, Signal Transformers > CTX68-5P-R
CTX68-5P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTX68-5P-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTX68-5P-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CTX68-5P-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14559 pcs Data papier CTX68-5P
Categorie Inductors, Coils, Chokes Size / Dimension 0.670" L x 0.670" W (17.02mm x 17.02mm)
afscherming Unshielded Serie Econo-Pac™
ratings - Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen CTX68-5P
CTX68-5P-ND
Temperatuur -
Aantal Coils 2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductance - parallel geschakeld 68µH
Hoogte 0.325" (8.26mm) gedetailleerde beschrijving Unshielded 2 Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series 68µH Inductance - Connected in Parallel 450 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.72A Nonstandard SMD
DC Resistance (DCR) - Serie - DC weerstand (DCR) - Parallel 450 mOhm
Huidige beoordeling - Serie 287mA Huidige beoordeling - Parallel 1.72A