Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CTX750-1-52-R
CTX750-1-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTX750-1-52-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTX750-1-52-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH
(in US Dollars)
77 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CTX750-1-52-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 750UH 1.8A 434 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18552 pcs Data papier Low Cost Power Inductors
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.173" Dia x 0.685" W (29.80mm x 17.40mm) afscherming Unshielded
Serie CTX ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen CTX750-1-52
CTX750-1-52-ND
Temperatuur -40°C ~ 75°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 750µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 750µH Unshielded Toroidal Inductor 1.8A 434 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 434 mOhm Max
Huidige score 1.8A Current - Verzadiging 2.4A