Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CTX750-2-52M-R
CTX750-2-52M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTX750-2-52M-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTX750-2-52M-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 750UH 3.4A 208 MOHM TH
(in US Dollars)
36 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CTX750-2-52M-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 750UH 3.4A 208 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9891 pcs Data papier Low Cost Power Inductors
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.394" L x 0.854" W (35.40mm x 21.70mm) afscherming Unshielded
Serie CTX ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Temperatuur -40°C ~ 75°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 750µH Hoogte - Zittend (Max) 1.787" (45.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 750µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 208 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max Huidige score 3.4A
Current - Verzadiging 3.4A