Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1050-470-R
DR1050-470-R
DR1050-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1050-470-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1050-470-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 2.06A 111 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1050-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 2.06A 111 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62838 pcs Data papier DR1050 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1050 ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1419-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 47µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.06A 111 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 111 mOhm Max
Huidige score 2.06A Current - Verzadiging 2.1A