Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1050-681-R
DR1050-681-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1050-681-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1050-681-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 680UH 560MA 1.369 OHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1050-681-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 680UH 560MA 1.369 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53392 pcs Data papier DR1050 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1050 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 680µH Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 680µH Shielded Wirewound Inductor 560mA 1.369 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.369 Ohm Max Huidige score 560mA
Current - Verzadiging 550mA