Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1050-680-R
DR1050-680-R
DR1050-680-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1050-680-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1050-680-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 1.84A 139 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1050-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 1.84A 139 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66104 pcs Data papier DR1050 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1050 ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1421-6
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 68µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.84A 139 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 139 mOhm Max
Huidige score 1.84A Current - Verzadiging 1.7A