Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR127-271-R
DR127-271-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR127-271-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR127-271-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND DR127 STYLE 270UH 1.1ARMS 2.
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 93730 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
350 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR127-271-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND DR127 STYLE 270UH 1.1ARMS 2. Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 93730 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie - Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension - afscherming -
Serie - ratings -
Q @ Freq - Verpakking / doos -
Temperatuur - montage Type -
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 270µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 270µH Inductor