Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR127-2R2-R
DR127-2R2-R
DR127-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR127-2R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR127-2R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM
(in US Dollars)
350 pcs700 pcs1050 pcs3500 pcs8750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR127-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 86242 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1220-2
DR1272R2R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12.5A 4.02 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.02 mOhm
Huidige score 12.5A Current - Verzadiging 25.5A