Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR127-4R7
DR127-4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR127-4R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR127-4R7
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4569 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DR127-4R7 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4569 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1052-1
DR1274R7
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 4.7µH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.25A 9.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.17 mOhm Huidige score 8.25A
Current - Verzadiging 16.5A