Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR74-471-R
DR74-471-R
DR74-471-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR74-471-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR74-471-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 400MA 1.74 OHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR74-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 400MA 1.74 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 103821 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-4069-6
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 470µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.171" (4.35mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 470µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.74 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.74 Ohm
Huidige score 400mA Current - Verzadiging 460mA