Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR74-680-R
DR74-680-R
DR74-680-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR74-680-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR74-680-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 1.03A 265 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR74-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 68UH 1.03A 265 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 108306 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1690-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 68µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.171" (4.35mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.03A 265 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 265 mOhm
Huidige score 1.03A Current - Verzadiging 1.19A