Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008L2-R150-R
FP1008L2-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008L2-R150-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008L2-R150-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 67282 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008L2-R150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 67282 pcs Data papier FP1008L Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.378" L x 0.295" W (9.60mm x 7.50mm) afscherming Unshielded
Serie FP1008 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 150nH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Huidige score 65A Current - Verzadiging 55A