Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008R1-R220-R
FP1008R1-R220-R
FP1008R1-R220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008R1-R220-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008R1-R220-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220NH 79A 0.17 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008R1-R220-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220NH 79A 0.17 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81076 pcs Data papier Magnetics Short Form Catalog
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Size / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
afscherming Unshielded Serie FP1008
ratings - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Nonstandard
Andere namen 283-4619-1 Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 220nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 220nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Huidige score 79A Current - Verzadiging 56A