Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > RL0809-101-R
RL0809-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL0809-101-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL0809-101-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH TH
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL0809-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 119148 pcs Data papier RL0809 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie - Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.311" Dia (7.90mm) afscherming Unshielded
Serie RL0809 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Inductor Radial