Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > RL0809-182-R
RL0809-182-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL0809-182-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL0809-182-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.79MH 240MA 4.52 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer RL0809-182-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1.79MH 240MA 4.52 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4887 pcs Data papier RL0809 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.311" Dia (7.90mm) afscherming Unshielded
Serie RL0809 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 1.79mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 1.79mH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 4.52 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4.52 Ohm Max
Huidige score 240mA Current - Verzadiging 182mA