Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > RL0809-332-R
RL0809-332-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL0809-332-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL0809-332-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 3.3MH 170MA 9.06 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer RL0809-332-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 3.3MH 170MA 9.06 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5373 pcs Data papier RL0809 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.311" Dia (7.90mm) afscherming Unshielded
Serie RL0809 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 3.3mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 9.06 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 9.06 Ohm Max
Huidige score 170mA Current - Verzadiging 134mA